Polska, grosz, 1609

Polska, grosz, 1609

Polska, grosz, 1609

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 21:37:40
318084
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, grosz, 1609, Kraków, u dołu rewersu herb Lewart w owalnej tarczy
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: stara patyna
Literatura: Kop. 793, Kopicki (ZIIIW) 290

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 355

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  220 zł
4)  195 zł
5)  115 zł
6)  105 zł
7)  100 zł
8)  85 zł
9)  75 zł
10)  65 zł
11)  55 zł
12)  48 zł