Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 21:35:40
317919
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1595, Wschowa, u dołu rewersu ruszt i końcówka POLONIA, korona z lilią, data na awersie, krzyżyki przy ruszcie i herbie Lewart
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger W.95.5.c (R)

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 483

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  300 zł
4)  280 zł
5)  260 zł
6)  250 zł
7)  220 zł
8)  210 zł
9)  160 zł
10)  150 zł
11)  140 zł
12)  135 zł
13)  125 zł
14)  120 zł