Polska, trojak, 1536
Polska, trojak, 1536
Cena wylicytowana: 1 250 zł
318099
Opis: |
Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - miasto Elbląg, trojak, 1536, Elbląg, na rewersie ELBINK kończy napis |
Stan zachowania: |
III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
stara patyna, ładnie zachowany |
Iger E.36.1.g (R2), Kop. 7089 (R3), Pfau 86 |
Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 466
1) 1 250 zł
2) 1 250 zł
3) 1 150 zł
4) 1 000 zł
5) 820 zł
6) 800 zł
7) 780 zł
8) 740 zł
9) 700 zł
10) 680 zł
11) 660 zł
12) 640 zł
13) 620 zł
min |