Polska, trojak, 1536

Polska, trojak, 1536

Polska, trojak, 1536

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 21:31:20
318099
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - miasto Elbląg, trojak, 1536, Elbląg, na rewersie ELBINK kończy napis
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: stara patyna, ładnie zachowany
Literatura: Iger E.36.1.g (R2), Kop. 7089 (R3), Pfau 86

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 464

1)  1 250 zł
2)  1 250 zł
3)  1 150 zł
4)  1 000 zł
5)  820 zł
6)  800 zł
7)  780 zł
8)  740 zł
9)  700 zł
10)  680 zł
11)  660 zł
12)  640 zł
13)  620 zł