Polska, denar koronny, bez daty

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 21:30:00
317591
Opis: Polska - Władysław III Warneńczyk (1434–1444), denar koronny, bez daty, Kraków, Aw: Korona, Rw: Orzeł
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 11.6 mm, 0.43 g, patyna
Literatura: Frynas P.17.1, Kop. 377, Kubiak typ II

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 37
Ilość odsłon: 794

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  270 zł
4)  250 zł
5)  175 zł
6)  160 zł
7)  135 zł
8)  130 zł
9)  100 zł