Polska, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 21:28:20
317655
Opis: Polska, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki, w kątach naprzemiennie kulka i pierścień z kulką, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.0 mm, 1.01 g, gięty, rzadki typ monety, bardzo podobny do egzemplarzy znanych ze skarbu ze Słuszkowa, bardzo ładnie zachowany

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 181

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  130 zł
4)  100 zł
5)  70 zł
6)  60 zł
7)  55 zł
8)  50 zł
9)  48 zł
10)  46 zł