Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 21:27:20
317775
Opis: Zakon Krzyżacki - Winrych von Kniprode (1351–1382), szeląg, Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza, + MAGST' (dwa x) WYNRICS (dwa x) PRIMS, Rw: Tarcza zakonna, + MONETA (dwa x) DNORVM (dwa x) PRVCI
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.36 g, ciemna patyna, bardzo ładny
Literatura: Neumann 4, Voss. §38/134

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 250

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  300 zł
4)  250 zł
5)  160 zł
6)  130 zł
7)  120 zł