Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1317–1328

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 21:26:20
317783
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1317–1328, Krzyż łaciński, z boków dwa swobodne, ukośne krzyżyki
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.4 mm, 0.19 g, patyna
Literatura: BRP Prusy T9, Neumann 1.o

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 116

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  60 zł
4)  48 zł
5)  46 zł