Słowianie, naśladownictwo denara typu long cross, XI w.

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 21:25:20
317510
Opis: Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, naśladownictwo denara typu long cross, XI w., Aw: Popiersie w prawo, pseudolegenda, Rw: Krzyż dwunitkowy, w kątach po krzyżu, pseudolegenda
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.0 mm, 1.29 g

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 275

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  320 zł
4)  300 zł
5)  260 zł
6)  220 zł
7)  210 zł