Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
Zakończenie: 18-02-2021 21:24:40
317653
Opis: | Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki w obwódce z kulek, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, w kątach kulka i kulka pod łukiem, legenda |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | srebro, 13.4 mm, 0.83 g |
Literatura: | CNP typ V |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 58