Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 21:24:20
317623
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki, w obwódce z kulek, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, w kątach naprzemiennie kulka i kulka pod łukiem, legenda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.1 mm, 0.90 g, lekko gięty
Literatura: CNP typ V

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 158

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  55 zł
4)  48 zł
5)  44 zł
6)  40 zł