Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 21:23:20
317648
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Kaplica, wewnątrz krzyż złożony z klinów, z boków po trzy kliny, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 18.7 mm, 1.23 g, gięty
Literatura: CNP typ II

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 117

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  55 zł
4)  28 zł
5)  28 zł
6)  24 zł