Niemcy, denar typu OAP, X/XI w.

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 21:22:40
317618
Opis: Niemcy - Saksonia - Otto III (983–1002), denar typu OAP, X/XI w., Aw: Krzyż, w kątach litery, legedna, Rw: Kapliczka z poziomymi belkami, wewnątrz kulka, z prawej kulka
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.5 mm, 1.32 g, gięty

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 76

1)  20 zł
2)  18 zł