Niderlandy, denar, 1002–1024

Niderlandy, denar, 1002–1024

Niderlandy, denar, 1002–1024

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 21:20:20
317629
Opis: Niderlandy - Deventer - Henryk II (1002–1024), denar, 1002–1024, Aw: Litery alfa i omega, powyżej trójkąt, poniżej litera S, HENRICVS, Rw: Krzyż, w każdym kącie kulka, DAV...A
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.5 mm, 1.06 g, gięty, patyna
Literatura: Dbg 562, Illisch I 1.7

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 122

1)  110 zł
2)  105 zł