Cesarstwo Rzymskie, follis, 351-354

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 21:18:40
316697
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstancjusz Gallus (351–354), follis, 351-354, Siscia, Aw: Popiersie władcy w prawo, DN CONSTANTIVS IVN NOB C, Rw: Żołnierz przebijający włócznią leżącego jeźdźca, FEL TEMP REPARATIO, w odcinku HSIS
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 1.80 g, zielona patyna
Literatura: RIC 351

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 127

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  55 zł
4)  40 zł
5)  34 zł