Cesarstwo Rzymskie, brąz, 325-326

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 21:18:20
316703
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstancjusz II (324–361) - jako cezar (316–337), brąz, 325-326, Nicomedia, Aw: Popiersie cesarza w lewo, FL IVL CONSTANTIVS NOB C, Rw: Brama obozowa, u góry gwiazdka, PROVIDENTIAE CAESS, u dołu MNΔ
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 2.91 g, zielona patyna
Literatura: RIC 124

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 87

1)  40 zł
2)  38 zł