Cesarstwo Rzymskie, brąz, 325-326
Zakończenie: 18-02-2021 21:18:20
316703
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Konstancjusz II (324–361) - jako cezar (316–337), brąz, 325-326, Nicomedia, Aw: Popiersie cesarza w lewo, FL IVL CONSTANTIVS NOB C, Rw: Brama obozowa, u góry gwiazdka, PROVIDENTIAE CAESS, u dołu MNΔ |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 2.91 g, zielona patyna |
Literatura: | RIC 124 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 133