Cesarstwo Rzymskie, follis, 308-310

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 21:17:20
316689
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Licyniusz I (308–324), follis, 308-310, Tessaloniki, Aw: Popiersie cesarza w prawo, VAL LICINIVS P F AVG; Rw: Geniusz stojący w lewo, z modiusem na głowie, trzymający paterę i berło, GENIO AVGVSTI, w polu * i Γ, w odcinku •SM[•TS•]
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 5.63 g, zielona patyna
Literatura: RIC 30b

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 56

1)  44 zł
2)  42 zł