Cesarstwo Rzymskie, follis, 330-334

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 21:16:00
316701
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki (307–337), follis, 330-334, Tessaloniki, Aw: Popiersie Constantinopolis w hełmie i z berłem w lewo, CONSTANTINOPOLIS, Rw: Wiktoria stojąca na wprost, trzymająca nogę na dziobie galery, trzymająca berło i podtrzymująca stojącą tarczę, w odcinku SMTSB
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 2.41 g, ciemna patyna
Literatura: RIC 188, C. 21

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 177

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  60 zł
4)  50 zł
5)  44 zł
6)  36 zł