Cesarstwo Rzymskie, antoninian bilonowy, 276-282

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 21:14:20
316679
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Probus (276–282), antoninian bilonowy, 276-282, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w lewo, IMP PROBVS P F AVG, Rw: Roma siedząca w sześciokolumnowej świątyni na tarczy w lewo, trzymająca Wiktorię i berło, w otoku napis ROMAE AETER, w odcinku R piorun Δ
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 2.73 g, stara, zielona patyna, wyszczerbienie krążka
Literatura: RIC 187, C. 528

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 120

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  50 zł
4)  46 zł
5)  44 zł