Rzym prowincjonalny, brąz, 222-235

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 21:12:20
316719
Opis: Rzym prowincjonalny - Bitynia - Nikaia (Nicaea) - Aleksander Sewer 222–235, brąz, 222-235, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu w prawo, ...ΝΔΡΟC AVΓ , Rw: Τrzy sztandary legionowe, ΝΙ / Κ / ΑΙ / Ε / ΩΝ
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 19.3 mm, 3.48 g, zielona patyna, niecentrycznie wybity awers

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 83

1)  32 zł
2)  30 zł