Republika Rzymska, denar, 42 pne

Cena wylicytowana: 1 300 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 21:07:20
318094
Opis: Republika Rzymska - C. Cassius Longinus 43–42 pne, denar, 42 pne, Smyrna ?, Aw: Głowa Libertas w diademie w prawo, wokoło napis C CASSI IMP LEIBERTAS, Rw: Dzban i lituus, u dołu napis LENTVLVS / SPINT
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.39 g, stara patyna
Literatura: Crawford 500/5

Cena końcowa: 1 300 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 430

1)  1 300 zł
2)  1 250 zł
3)  700 zł
4)  680 zł
5)  640 zł
6)  600 zł