Republika Rzymska, denar, 32/31 pne

Cena wylicytowana: 940 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 21:07:00
318092
Opis: Republika Rzymska - Marek Antoniusz - okres triumwiratu i walki o władzę 43–27 pne, denar, 32/31 pne, mennica ruchoma, Aw: Galera (okręt flagowy Antoniusza?) w prawo, u góry ANT AVG, u dołu [III VI]R R P C, Rw: Aquila (orzeł legionowy) między dwoma sztandarami legionowymi, u dołu napis LEG V
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.57 g, stara patyna, rzadki
Literatura: Crawford 544/18

Cena końcowa: 940 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 672

1)  940 zł
2)  920 zł
3)  880 zł
4)  700 zł
5)  680 zł
6)  660 zł
7)  400 zł
8)  390 zł
9)  370 zł
10)  360 zł