Grecja i posthellenistyczne, lot 2 x brąz w kształcie delfina, VI-V w. pne

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 21:05:40
316631
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Olbia, lot 2 x brąz w kształcie delfina, VI-V w. pne
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 25.0 x 9.6 mm, 1.81 g oraz 30.9 x 10.3 mm, 1.89 g, razem 2 sztuki

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 204

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  210 zł
4)  180 zł
5)  155 zł
6)  145 zł
7)  125 zł
8)  120 zł
9)  100 zł
10)  70 zł
11)  65 zł
12)  60 zł