Grecja i posthellenistyczne, brąz w kształcie delfina, VI–V w. pne

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 21:05:00
317603
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Olbia, brąz w kształcie delfina, VI–V w. pne
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 26.5 x 12.2 mm, 1.93 g
Literatura: SNG Cop. 71

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 120

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  70 zł
4)  60 zł
5)  55 zł
6)  48 zł
7)  40 zł
8)  30 zł