Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. III-II w. pne
Zakończenie: 18-02-2021 21:01:20
316649
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Pantikapea, brąz, ok. III-II w. pne, Aw: Głowa brodatego satyra w prawo, Rw: Luk i strzała (?), ΠΑ... |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 11.7 mm, 1.93 g, uszkodzony stempel rewersu |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 102