Polska, 2.000 złotych, 1979

Polska, 2.000 złotych, 1979

Polska, 2.000 złotych, 1979

Cena wylicytowana: 1 650 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 20:58:20
317862
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 2.000 złotych, 1979, Warszawa, Mikołaj Kopernik (1473–1543)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: złoto próby '900', 8.05 g, stemple lustrzane, nakład 5.000 sztuk, patyna czerwona
Literatura: Fr. 122, Parchimowicz 343

Cena końcowa: 1 650 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 212

1)  1 650 zł
2)  1 600 zł
3)  1 550 zł
4)  1 400 zł