Cesarstwo Rzymskie, solid, 364–367

Cena wylicytowana: 2 700 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 20:53:40
317506
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Walentynian I (364–375), solid, 364–367, Antiochia, Aw: Popiersie władcy w prawo, D N VALENTINIANVS P F AVG, Rw: Władca stojący w prawo, trzymający labarum i glob, na którym Wiktoria, RESTITVTOR REIPVBLICAE, w odcinku ANTΘ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto, 20.7 mm, 3.88 g, graffiti na rewersie, moneta wyjęta z oprawy - uszkodzenia obrzeża
Literatura: RIC 2a, C. 28

Cena końcowa: 2 700 zł
Cena wywoławcza: 1 100 zł
Cena szacunkowa: 1 800 zł
Ilość odsłon: 449

1)  2 700 zł
2)  2 600 zł
3)  2 400 zł
4)  1 200 zł
5)  1 150 zł
6)  1 100 zł