Niemcy, 1/10 losu V klasy, z roku 1914

Cena wylicytowana: 7 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 20:51:20
317730
Opis: Niemcy - Sächsische Landeslotterie, 1/10 losu V klasy, z roku 1914, numeracja 54285 z gwiazdką
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: złamania, zabrudzony papier, ubytki papieru dolnego marginesu

Cena końcowa: 7 zł
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 43

1)  7 zł
2)  6 zł