Francja, asygnata na 250 liwrów, 28.9.1793

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 20:44:40
316954
Opis: Francja - Domaines Nationaux, asygnata na 250 liwrów, 28.9.1793, seria 1473, numeracja 116, sucha pieczęć na stronie głównej
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: złamania w pionie i poziomie, ubytek papieru w centralnej części i na lewym marginesie
Literatura: Pick A75

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 112

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  120 zł
4)  105 zł
5)  85 zł