Polska, ort, 1756

Polska, ort, 1756

Polska, ort, 1756

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 21:44:40
315739
Opis: Polska - August III (1733–1763) - monety polsko-saskie, ort, 1756, Lipsk, korony wypełnione, duże popiersie króla
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kahnt 689 var. c, Anuszczyk 56A.3.a

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 270

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  300 zł
4)  240 zł
5)  230 zł
6)  220 zł
7)  210 zł
8)  195 zł
9)  185 zł
10)  135 zł
11)  130 zł
12)  125 zł
13)  120 zł