Polska, 5 złotych, 1936

Polska, 5 złotych, 1936

Polska, 5 złotych, 1936

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 21:49:20
315420
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, lekko czyszczone
Literatura: Parchimowicz 119

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 351

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  220 zł
4)  210 zł
5)  200 zł
6)  195 zł
7)  185 zł
8)  120 zł
9)  110 zł
10)  100 zł
11)  95 zł