Polska, trojak, 1596

Polska, trojak, 1596

Polska, trojak, 1596

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 21:36:00
313001
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1596, Wschowa, skrócona data 96 w napisie otokowym awersu
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: piękna moneta w pudełku NGC 3937339-019 z oceną MS 62
Literatura: Iger W.96.3.b (R)

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 467

1)  600 zł
2)  600 zł
3)  540 zł
4)  520 zł
5)  500 zł
6)  500 zł
7)  440 zł
8)  430 zł
9)  420 zł
10)  400 zł
11)  380 zł
12)  360 zł
13)  310 zł
14)  300 zł