Watykan (Państwo Kościelne), piastra, bez daty

Cena wylicytowana: 2 300 zł
Aukcja zakończyła się 18-02-2021 22:27:20
310153
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Innocenty XI (1676–1689), piastra, bez daty, Rzym, Aw: Tarcza herbowa i napis wokoło, Rw: W wieńcu napis NON / PRODERVNT / IN DIE / VLTIONIS
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 31.34 g, stara patyna
Literatura: Dav. 4096, Berman 2088, Muntoni 37

Cena końcowa: 2 300 zł
Cena wywoławcza: 1 950 zł
Cena szacunkowa: 3 250 zł
Ilość odsłon: 183

1)  2 300 zł
2)  2 200 zł
3)  2 000 zł