Polska, gwóźdź sztandaru

Polska, gwóźdź sztandaru

Polska, gwóźdź sztandaru

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 21-01-2021 22:15:00
315845
Opis: Polska - Rzeczpospolita Polska (1918–1939), gwóźdź sztandaru, Tarcza, na której wygrawerowane Związek / Hallerczyków / Placówka / Rybnik / 10. VIII. 30 r., niżej punca 830
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 830, 42.8 x 77.4 mm, 7.76 g, delikatnie podgięty, gwóźdź od sztandaru najprawdopodobniej jednego z towarzystw z miejscowości Szarlej, prawdopodobnie Związku Hallerczyków

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 159

1)  55 zł
2)  50 zł