Polska, Srebrny Medal za Długoletnią Służbę (XX lat), od 1938

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 21-01-2021 22:13:40
315855
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Srebrny Medal za Długoletnią Służbę (XX lat), od 1938, Warszawa, Orzeł państwowy w otoku ze stylizowanych kłosów zboża, ZA•DŁUGOLETNIĄ•SŁUŻBĘ, na stronie odwrotnej gałązka laurowa, na której XX, obok sygnatura mennicy, na obrzeżu nabity znak mennicy i Ag0.950, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, wstążka od współczesnej wersji odznaczenia, wykonane w Mennicy Państwowej
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 35.1 mm, 22.2 g
Literatura: Oberleitner cz. 3, str. 71

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 242

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  150 zł
4)  145 zł
5)  105 zł
6)  95 zł
7)  85 zł
8)  80 zł
9)  65 zł
10)  55 zł
11)  50 zł
12)  46 zł