Polska, odznaka Batalionu Lotnictwa, od 1930

Cena wylicytowana: 2 600 zł
Aukcja zakończyła się 21-01-2021 22:13:20
316153
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), odznaka Batalionu Lotnictwa, od 1930, Poznań, Ośmiopromienna gwiazda, na której wieniec, w wieńcu biało-czerwona szachownica z literami BL, na stronie odwrotnej punca srebra, odznaka czteroczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana A. SŁUPCZYŃSKI POZNAŃ
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, tombak, emalia, 45.9 x 45.2 mm, 19.00 g, drobne wykruszenie emalii
Literatura: SawickiL s. 31

Cena końcowa: 2 600 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 604

1)  2 600 zł
2)  2 500 zł
3)  2 000 zł
4)  1 600 zł
5)  1 200 zł
6)  1 150 zł
7)  1 050 zł
8)  940 zł
9)  920 zł