Polska, medal Gaude Mater Polonia, 1979

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 21-01-2021 22:11:00
315432
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), medal Gaude Mater Polonia, 1979, Częstochowa, Aw: Półpostać błogosławiącego Papieża w lewo, trzymającego krzyż, JAN PAWEŁ II 16.X.1978, Rw: Herb papieski, wokoło GAUDE MATER POLONIA, na obrzeżu nabita punca srebra i VC, medal projektu Stanisławy Wątróbskiej, wykonany w Zjednoczonych Zespołach Gospodarczych VERITAS Częstochowa
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', 35.6 mm, 26.39 g, lekko przetarty, lakierowany
Literatura: Grabowski 0019, Nestorowicz 21

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 147

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  46 zł