Szwajcaria, 3 halerze (rappen), bez daty (XIX w.)

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 21-01-2021 22:09:20
315879
Opis: Szwajcaria - Zürich- kanton, 3 halerze (rappen), bez daty (XIX w.)
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: HMZ 2-1170.c, KM# 180

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 138

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  42 zł
4)  40 zł
5)  30 zł