Niemcy, 5 marek, 1914 A

Niemcy, 5 marek, 1914 A

Niemcy, 5 marek, 1914 A

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 21-01-2021 21:57:20
315994
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo (1701–1918) - Wilhelm II (1888–1918), 5 marek, 1914 A, Berlin, popiersie cesarza w mundurze
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: czyszczone, miejscowa patyna
Literatura: AKS 132, Jaeger 113

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 284

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  110 zł
5)  100 zł
6)  95 zł
7)  90 zł
8)  85 zł
9)  80 zł
10)  70 zł
11)  50 zł
12)  46 zł
13)  42 zł
14)  38 zł
15)  36 zł