Niderlandy, talar, 1614

Niderlandy, talar, 1614

Niderlandy, talar, 1614

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 21-01-2021 21:47:40
315939
Opis: Niderlandy - Fryzja Zachodnia, talar, 1614
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 28.61 g, ciemna patyna
Literatura: Dav. 4842, Delmonte 940, Verk. 64.3, Purmer Wf26

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 334

1)  500 zł
2)  490 zł
3)  310 zł
4)  165 zł
5)  160 zł
6)  155 zł
7)  150 zł