Polska, 500 złotych, 1986

Polska, 500 złotych, 1986

Polska, 500 złotych, 1986

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 21-01-2021 21:42:20
316000
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 500 złotych, 1986, Warszawa, Ochrona środowiska - Sowa z młodymi
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 750, nakład 12.000 sztuk, stemple lustrzane, moneta w niebieskim pudełku NBP, patyna
Literatura: Parchimowicz 328

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 106

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  115 zł
4)  110 zł
5)  105 zł
6)  95 zł