Polska, 1 złoty, 1925

Polska, 1 złoty, 1925

Polska, 1 złoty, 1925

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 21-01-2021 21:36:20
315948
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Parchimowicz 107b

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 269

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  280 zł
4)  270 zł
5)  260 zł
6)  250 zł
7)  220 zł
8)  200 zł
9)  135 zł
10)  125 zł