Polska, 10 złotych, 1934 S

Polska, 10 złotych, 1934 S

Polska, 10 złotych, 1934 S

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 21-01-2021 21:32:40
315975
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 123

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 139

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  350 zł
4)  320 zł
5)  310 zł
6)  300 zł
7)  300 zł
8)  260 zł
9)  155 zł
10)  150 zł