Śląsk, halerz, 1445–1453

Śląsk, halerz, 1445–1453

Śląsk, halerz, 1445–1453

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 21-01-2021 21:22:40
315960
Opis: Śląsk - Księstwo Cieszyńsko-Oświęcimskie - Wacław I Cieszyński i Jan IV Oświęcimski (1433–1457), halerz, 1445–1453, Oswięcim, Aw: Wieża, po bokach O-S, * MONETA…VANCIM Rw: Orzeł na wprost z głową w lewo, * MONETA *…CI
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro (?), 14.6 mm, 0.40 g, ciemna patyna, bardzo rzadki
Literatura: BRP Gśl. 76, Fbg 802, Frynas S.Oswi.4.1 (S)

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 233

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  130 zł
4)  125 zł
5)  120 zł