Rzym prowincjonalny, brąz

Rzym prowincjonalny, brąz

Rzym prowincjonalny, brąz

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 21-01-2021 21:20:40
313661
Opis: Rzym prowincjonalny - Syria - Hierapolis - Marek Aureliusz (161–180), brąz, Aw: Głowa władcy w prawo, ΑΥΤΟΚΡΑ ΚΑΙϹ ΛΟΥ ΑΥΡΗΛΙΟϹ ΟΥΗΡΟϹ ϹƐΒ Υ; Rw: Wieniec, w którym ΘƐΑϹ ϹΥΡΙΑϹ ΙƐΡΟΠΟ
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 23.5 mm, 8.50 g, zielona patyna
Literatura: RPC Online IV.3 6691 (temporary)

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 162

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  48 zł