Cesarstwo Rzymskie, follis, 314-315

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 21-01-2021 21:12:00
313569
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki (307–337), follis, 314-315, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP CONSTANTINVS P F AVG, Rw: Sol stojący na wprost, z głowa w lewo, z uniesioną prawą reką, w lewej glob, SOLI INVICTO COMITI, w lewym polu R / X , w prawym F, w odcinku R Q
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 3.12 g, ciemno-zielona patyna
Literatura: RIC 19

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 114

1)  32 zł
2)  30 zł
3)  26 zł