Cesarstwo Rzymskie, follis, 297-299

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 21-01-2021 21:09:40
313545
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Dioklecjan (284–305), follis, 297-299, Cyzicus, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP C C VAL DIOCLETIANVS P F AVG, Rw: Geniusz stojący w lewo, trzymający róg obfitości i paterę, GENIO POPVLI ROMANI, w odcinku KΓ
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 8.65 g, patyna
Literatura: RIC 12a

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 182

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  38 zł