Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 281

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 21-01-2021 21:08:00
313489
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Probus (276–282), antoninian, 281, Ticinum, Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w lewo, IMP C PROBVS P F AVG, Rw: Concordia stojąca w lewo, trzymająca dwa sztandary, CONCORD MILIT, w odcinku PXXI, w lewym polu E
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 3.22 g, czarna patyna
Literatura: RIC 479, C. 123

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 219

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  105 zł
4)  85 zł
5)  65 zł
6)  60 zł