Cesarstwo Rzymskie, denar, 198-202

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 21-01-2021 21:02:40
316048
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Septymiusz Sewer (193–211), denar, 198-202, Laodicea ad Mare, Aw: Głowa cesarza w prawo, L SEPT SEV AVG IMP XI PART MAX, Rw: Stojąca Wiktoria w lewo, trzymająca wieniec, u jej stóp tarcza, VICT-ORIAE AV-GG FEL
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 2.73 g, delikatna patyna, pięknie zachowany
Literatura: RIC 516

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 540 zł
Cena szacunkowa: 900 zł
Ilość odsłon: 304

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  580 zł
4)  560 zł
5)  540 zł