Cesarstwo Rzymskie, denar, 193

Rozpoczęcie: 11-01-2021 18:00
Zakończenie: 21-01-2021 21:02:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 21-01-2021 21:02:20
316036
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Pertynaks (193), denar, 193, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo, legenda IMP CAES P HELV PERTIN AVG; Rw: Bogini Ops siedząca na tronie w lewo, trzymająca kłosy zboża, legenda OPI DIVIN TR P COS II
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.03 g, ciemna patyna, bardzo rzadki
Literatura: RIC 8a (R2)

Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 295