Cesarstwo Rzymskie, denar, 112-114

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 21-01-2021 21:00:20
316013
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Trajan (98–117), denar, 112-114, Rzym, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP TRAIANO AVG GER DAC P M TR P [COS VI P P], Rw: Cesarz, trzymający Wiktorię i włócznię, na koniu w lewo, S P Q R OPTIMO PRINCIPI
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 2.93 g, ciemna patyna na rewersie
Literatura: RIC 291, C. 497

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 205

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  155 zł
4)  150 zł
5)  100 zł
6)  90 zł